Warsztaty wielkanocne z Rodzicami

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.

Z tej właśnie okazji 7 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się Wielkanocne Warsztaty, na które zostali zaproszeni Rodzice naszych dzieci.

Na zajęciach przedszkolaki z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne wielkanocne kartki, które zostaną przekazane do „Caritas” w Gorlicach.

Dzięki talentom artystycznym Rodziców, dzieci miały okazję poznać wiele różnych technik plastycznych oraz ciekawych wzorów.

Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom  za obecność, składamy wyrazy wdzięczności za udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu oraz wspólnie spędzony czas.