Skrawek Nieba

W poniedziałek 6 maja przedszkolaki z grupy I oraz II wybrały się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej “Skrawek Nieba” w Łosiu. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza taka wyprawa, dlatego też dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na przyjazd autobusu.

Po dotarciu na miejsce mali turyści wyruszyli na ścieżkę edukacyjno – przyrodniczą, aby posłuchać śpiewu ptaków, za pomocą lup poznać wybranych mieszkańców lasu oraz nazbierać kwiatów na wspaniałe kolorowe bransoletki.

Po powrocie do Zagrody na dzieci czekała ciepła zupka a na drugie danie przygotowały sobie same smaczną ekologiczną pizzę. Dzieci świetnie odnalazły się w roli kucharzy a pizza smakowała wyśmienicie.

Po bardzo udanym dniu, z uśmiechem na ustach przedszkolaki wróciły do przedszkola.