Snuj się snuj Bajeczko! A było to tak…

Dom Ludowy w Stróżówce, 5 grudnia 2022 r. – godzina 17:00.

Piękna dekoracja, wspaniała scena, nastrojowe oświetlenie i widownia pełna uśmiechniętych przedszkolaków.

Spektakl czas zacząć.

„Co to będzie? Co to będzie?”

A była to historia Czerwonego Kapturka, która niby dzieciom znana, jednak wciągnęła ich bez reszty.

W jednej chwili najważniejszy stał się teatr, stroje, snucie opowieści, taniec, śpiew, momenty grozy… Wszystko dzięki wspaniałym, profesjonalnym aktorom, którymi byli RODZICE naszych przedszkolaków.

Spektakl w skupieniu oglądali również zaproszeni goście, którym dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Odwiedzili nas: pani Iwona Załęska – sekretarz Gminy Gorlice, pani Maria Zygoń i pani Halina Zygoń – przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Stróżówka, pan Zygmunt Wachowski – radny Gminy Gorlice oraz pan Dominik Szydłowski reprezentujący Oświatowy Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Gminy Gorlice.

Przedstawienie nagrodzono zasłużonymi owacjami. A dziecięcej radości nie było końca, bowiem wkrótce potem na sali pojawił się najprawdziwszy Święty Mikołaj z prezentem dla każdego!

W oczekiwaniu na osobiste spotkanie z gościem z Laponii, dzieci mogły skorzystać z bardzo obfitego słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wszystkim zaangażowanym w pracę nad spektaklem dziękujemy za poświęcony czas, pozytywne nastawienie, dobry humor – którego nie brakowało na próbach. Za to, że jesteście i że możemy na Was liczyć!

Dzięki WAM nasze przedszkolaki dostały w ten mikołajkowy wieczór najbardziej wyjątkowy ze wszystkich prezentów – „PIĘKNE WSPOMNIENIE”!