Wycieczka do Krakowa

Dnia 26 maja 2022 r. 5, 6 -latki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Krakowa.

Na początek dzieci obejrzały spektakl „Czerwony Kapturek” wg scenariusza Jana Brzechwy w Teatrze Groteska. Zaproponowana wersja popularnej bajki to niezwykle kolorowy, roztańczony musical, który zabrał dzieci w świat pełen przygód.

Po teatrze i przerwie na pyszny obiad, grupa udała się do krakowskiego ZOO. Zwiedzając ogród zoologiczny, przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata.
Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory – wzajemnie dzieliły się wrażeniami.