Konkurs Plastyczny “Nasza Rodzina razem się trzyma”

Z przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce w konkursie plastycznym “Nasza Rodzina razem się trzyma” – organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu Filia w Gorlicach – zdobyła Aleksandra Kussyk z grupy IV. Gratulujemy Oli!

Celem konkursu było m.in. kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny oraz promowanie więzi międzypokoleniowych.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 110 prac z 13 przedszkoli Gorlic i powiatu gorlickiego.

Z naszego przedszkola oprócz Oli, prace wykonały jeszcze trzy dziewczynki (Wiktoria G., Magdalena Z. oraz Anna G.).

W piątek, 18 marca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Laureatom nagrody i wyróżnienia wręczyli Pan Rafał Kukla Burmistrz Miasta Gorlice oraz Pan Wojciech Zapłata Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach.