Zakończenie akcji charytatywnej dla Zosi

W piątek 19 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym zakończeniu szczególnej akcji charytatywnej „Kręcimy dla Zosi”. Akcję zorganizowali gorliccy policjanci, którzy podczas swojego urlopu, pokonali na rowerach trasę Wołosate – Świnoujście, aby zebrać fundusze na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla Zosi Ciślak – wspaniałej dziewczynki, która uczęszcza do naszego przedszkola. W wyprawie uczestniczyło trzech policjantów z KPP Gorlice: mł. asp. Dawid Roman, mł. asp. Dawid Boczoń, sierż. szt. Tomasz Gorzkowicz oraz emerytowany funkcjonariusz Marek Opiekun.

Również nasza społeczność postanowiła włączyć się do zbiórki i na zakończenie męczącej trasy dzielnych funkcjonariuszy policji, przez trzy dni wolontariusze z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stróżówce zbierali datki do puszek na rzecz Zosi.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

Zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz Zosi, poprzez wpłacenie dowolnego datku na rachunek

Fundacji „Zdążyć z Pomocą”: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, tytułem: „35796 Ciślak Zofia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.