Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci nie zapomniały o mieszkańcach DPS w Gorlicach. W tym roku wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami zbierały herbatki, kawy, słodkości oraz przybory plastyczne, z których zostały utworzone mikołajkowe paczki dla gorlickich DPS – ów.

Wizyta przedszkolaków była dobrą okazją do miłych rozmów, ciepłych uśmiechów oraz wymianą szczerej, prostej opowieści dziecka za pełną nostalgii oraz wspomnień świąteczną historię seniora.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.halogorlice.info

Wizyta dzieci w DPS w Gorlicach (14 grudnia 2023) (halogorlice.info)