Ścieżka przyrodniczo – historyczna “Magura Małastowska”

Po tygodniu zajęć dotyczących jesieni w lesie i w parku, 5 – latki z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę plenerową, aby sprawdzić swoje wiadomości w terenie.

Dzieci wraz z panem leśnikiem przeszły ścieżkę przyrodniczo – historyczną „Magura Małastowska”.  Podczas wyprawy zobaczyły na żywo omawiane wcześniej  gatunki drzew, a także niektóre leśne zwierzęta.

Na zakończenie wycieczki na dzieci czekały kiełbaski z grilla oraz słodkości przygotowane przez rodziców na polu biwakowym.

Przedszkolakom zostały założone Książeczki Dziecięcej Odznaki Turystycznej PTTK, w których będą zdobywały pieczątki ze swoich wycieczek.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc, a Panu Leśnikowi za ciekawe spotkanie oraz upominki dla dzieci.