5 grudnia w naszym przedszkolu panowała wyjątkowa atmosfera – odwiedził nas Święty Mikołaj ! Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz z radością śpiewały dla wyjątkowego gościa. Największą niespodzianką były oczywiście prezenty, które każde dziecko otrzymało z rąk Świętego Mikołaja. Był to dzień pełen uśmiechów i świątecznej magii.















