18 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Dzieci wraz z wychowawcami oraz panią Dyrektor zasiadły do wspólnego stołu, ciesząc się świąteczną atmosferą. Spotkanie było piękną okazją do podtrzymywania tradycji i budowania poczucia wspólnoty wśród najmłodszych.












