11 grudnia przedszkolaki z grupy I miały okazję spędzić czas z paniami z Klubu Seniora w Gorlicach. W świątecznej atmosferze dzieci wspólnie z seniorkami dekorowały pierniki kolorowymi lukrami i posypkami. Spotkanie stało się okazją do bożonarodzeniowych rozmów i wspomnień, a dzieci śpiewając świąteczne utwory wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Warsztaty miały na celu budowanie więzi międzypokoleniowych, rozwijanie zdolności manualnych dzieci oraz kształtowanie postawy otwartości i szacunku wobec osób starszych.
























