1 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci wspólnie zasiadły do pięknie udekorowanego stołu, dzieląc się radością i świąteczną atmosferą. Podczas spotkania obecna była również Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim ciepłe, wielkanocne życzenia. Wspólne świętowanie stało się okazją do budowania poczucia wspólnoty i wspólnego przeżywania tradycji.





