26 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy grupę teatralną seniorów “Bajkolandia”, która zaprezentowała dzieciom teatrzyk kukiełkowy pt. “Podwórkowa awantura”. Mali widzowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, a spotkanie stało się okazją do świetnej zabawy oraz rozwijania ważnych umiejętności. Wydarzenie miało na celu rozwijanie zainteresowania teatrem, kształtowanie umiejętności właściwego zachowania się podczas występu, a także budowanie pozytywnego stosunku do osób starszych.




