1 października nasze przedszkole gościło panią policjantkę z Komendy Powiatowej Policji
w Gorlicach. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu przydatnych informacji m. in. jak wygląda praca policjanta, jak dbać o bezpieczeństwo oraz jak ważne jest dobre zachowanie. Przedszkolaki utrwaliły znajomość numeru alarmowego i dowiedziały się, jak z niego korzystać.






