20 marca w naszym przedszkolu z radością powitaliśmy pierwszy dzień wiosny. Dzieci wyruszyły na spacer, aby obserwować pierwsze oznaki budzącej się przyrody, a w salach zrobiło się kolorowo od wiosennych zabaw. Była to piękna okazja do wspólnej radości z nadejścia wiosny.

















































