23 września w naszym przedszkolu zrobiło się wesoło i kolorowo – wszystko za sprawą radosnego powitania jesieni. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach muzyczno–ruchowych, matematycznych oraz poznawały jesienne skarby. Wspólnie odkrywaliśmy, co niesie ze sobą ta pora roku: kolorowe liście, chłodniejsze poranki i bogactwo darów natury.
















