2 grudnia w naszym przedszkolu zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Dzieci z grupy I miały okazję poznać tradycję pieczenia pierników, odkrywać tajniki ich przygotowywania oraz cieszyć się wspólnym tworzeniem świątecznych wypieków. Była to doskonała okazja do rozwijania sprawności manualnej, kreatywności oraz umiejętności współpracy.


















