17 listopada w grupie I odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały część artystyczną: recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Był to niezwykle wzruszający moment – pełen radości i uśmiechu.
Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor dokonała pasowania naszych najmłodszych przedszkolaków, przyjmując ich do grona przedszkolnej społeczności.


















