2 czerwca, podczas świętowania Dnia Dziecka, przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do Maratonu”. Na rozpoczęcie dzieci uczestniczyły we wspólnej rozgrzewce, która wprowadziła wszystkich w sportowy nastrój. Po zakończonym biegu nastąpiło rozdanie pamiątkowych medali. Celem tego wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu oaz popularyzowanie biegów wśród dzieci.














