Menu Zamknij

Konkurs plastyczno – konstrukcyjny “EKO – ZABAWKA”

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w plastyczno – konstrukcyjnym konkursie “EKO – ZABAWKA”, którego ideą było twórcze wykorzystanie materiałów z recyklingu. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, promowanie idei ponownego wykorzystania materiałów, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, doskonalenie zdolności manualnych.

Skip to content