Przedszkolaki z grupy I obchodziły Dzień Wody, poznając jej znaczenie w codziennym życiu. Dzieci dowiedziały się, skąd bierze się woda, do czego jest potrzebna oraz dlaczego należy ją oszczędzać.
Najwięcej radości sprawiły wspólne eksperymenty oraz „wodne” zabawy, dzięki którym dzieci mogły uczyć się poprzez działanie i świetnie się bawić. To był dzień pełen ciekawych odkryć i uśmiechu!




























