2 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Jedną z niespodzianek była wizyta maskotki Bluey, która rozdała dzieciom drobne upominki i wywołała wiele uśmiechów oraz radości. Następnie na dzieci czekały pyszne lody, a potem zabawy na szkolnym boisku oraz w ogrodzie przedszkolnym. Ten wyjątkowy dzień stał się okazją do wspólnego świętowania, rozwijania aktywności ruchowej, wyobraźni i spontanicznej zabawy, a także wzmacniania relacji rówieśniczych oraz dostarczania pozytywnych doświadczeń.








































